Meie muudame päeva lilleliselt kauniks!

Kellele siis ei meeldiks lilli saada? Eriti eriline, kui need toimetakse kohale töökohta või üllatusena koju.

Tellimiseks lisa sobivad tooted ostukorvi, mis avaneb lehe ülalääres. Ostukorvi jäta meile kõik vajalik info ja vali sobiv kohaletoimetamisviis ja ka kuupäev.


Lilled on hooajaline toode ja paraku pole alati soovitud lill lillepoes saadaval, seda eriti juhul, kui ettetellimisaeg on lühike. Floristika on käsitöö ning iga kimp ja seade on eriliselt ainulaadne, mis oleneb ka floristi käekirjast. Florist võib teha kimbus väikseid muudatusi aga loomulikult jääb üldpilt ja värvigamma samaks. 


Pretensiooni esitamise aeg alates lilleseade kättesaamisest on kaks päeva. Asendame toote, kui klient kahe päeva jooksul lilleseade lillesalongi (Aardla 23, Tartu) tagasi toob.

E-L enne kella 18.30 ja P enne 15.00 tehtud tellimused viiakse soovi korral kohale samal päeval. Hiljem tehtud tellimusi samal päeval ilma eelneva kokkuleppeta me kohale ei toimeta. 

Üldjuhul paneme lilleseade teele 1-3h jooksul peale tellimuse laekumist. 

Kindlal kellaajal kohaleviimine on garanteeritud vaid eelneval kokkuleppel. Soovi korral võid täpsustada kellavahemiku ostukorvis.

Tellides kimbud hotelli, spasse, hooldekodusse või haiglasse, viime kimbu kohale administraatorini.

Kui tellid lilleseade töökohale, palun kirjuta ka meile täpsustus, mis töökohaga on tegemist. Kui tellid lilleseade nt aadressile Puusepa 8, palun anna teada, kas seade läheb arstile või patsiendile.

Palun kontrolli, et saaja telefoni number ja aadress oleksid õiged. Me ei vastuta hilinenud kohaletoimetamise või kohale mitte toimetamise eest, kui selle põhjuseks on vale/ebatäpne aadress või telefoninumber. 

Raha ei tagastata, kui saaja keeldub lilli vastu võtmast.

Tellimused lähevad täitmisele alles pärast 100% ettemaksu tasumist. Ülekandega makstes võid maksekorralduse koopia saata meile: lilledtartus@gmail.com.
 
Et veenduda, et lillesaaja oleks kodus, helistame alati ette. Kui saaja telefonile ei vasta, proovime natukese aja pärast uuesti. Vajadusel helistame ka tellijale. Üllatusmomendi tekitamiseks, ütleme vaid, et meil on üllatussaadetis!
Kohaletoimetamine võib valitud kellaajast edasi lükkuda, kui me saajat kätte ei saa. 

Saadame tellijale ka kinnitusmeili, kui kimp on kohale toimetatud või kulleriga teel. Kinnitusmeile me ei saada 14.02, 08.03 ega emadepäeval. Soovi korral võid uurida tellitud lillede kohta telefonil 5450 0655.


Me ei avalda saatja nime, kui just seda pole kirjutatud kimbukaardi lahtrisse.

Garanteerime, et lilled on värsked ja viiakse meie usaldusväärse kulleri poolt isiklikult kohale.

Küsimuste ja ettepanekute osas võtke palun ühendust meie klienditoega - lilledtartus@gmail.com
Kõik need imelised lilleseaded valmistakse kogenud floriste poolt Ülle Lillesalongis, mis on olnud avatud juba üle kümne aasta!


Kohapeal on laiem valik ja alati värske kaup. Lillesalongis on lai valik erinevaid uinuva roosi seadedeid, hoojalisi õuelilli, valmis lilleseadeid, lõikelilli, potililli, keraamikat, mähkmetorte ja muid kingitusi. Pakume ka kingituste pakkimise teenust ja täidame õhupalle heeliumiga.

Kogenud floristid aitavad õige lille või taime valikul ning oskavad jagada soovitusi, et lilleilu jätkuks kauemaks.

Kliendikaardiga püsivalt kogu kaup (v.a maiustused) -10%, lisaks aeg-ajalt veelgi paremad pakkumised.
Kliendikaardi saab soetada 1€ eest.

Soovid erilist värvi või eksootilist lõike- või potilille? Midagi, mida meie kodulehel pole?

Kirjuta meile - proovime leida lahenduse!

Lisaks valmistab meie florist täpselt Sinu maitse järgi kimbu või seade mis iganes tähtpäevaks! Selleks kirjuta meile allolevasse vormi ja võtame sinuga kiirelt ühendust.Aardla 23, Tartu
5450 0655

E-R 7.30-19.30
L 9.00-19.30
P 9.00-16.00
Email again:
Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.

Müügitingimused

Privaatsuspoliitika